Informace o nás

Tyto stránky vznikly proto, protože si to naši pejsci zaslouží, aby o nich věděli i ostatní. Jsou to naši miláčci, kteří nám dělají neustále radost a zpříjemňují nám život.

Něco o veteránkovi

Náš první kokršpaněl se jmenuje Joe - Cocker Spanilá Jolanta, ale my mu prostě říkáme Ben. Přivezli jsme si ho v září roku 2000. Jeli jsme se podívat na inzerát a paní nám ho prodala s velkou slevou, protože Beník byl poslední a nikdo ho nechtěl. Nám se hned zalíbil a od té doby bydlí s námi.

Náš mazlící Kocourek

Náš druhý pes se jmenuje Athos z Remízky a přivezli jsme si ho v říjnu roku 2009. Jeli jsme pro něj až do Haťě u Hlučína. Protože je nám líto, že jsme trošku zanedbali Beníka ve výcviku a udělali z něj "gaučáka", tak Atík nám to vynahradí a my jemu a připravujeme se na lovecký výcvik, který nás , včetně pejska ohromně baví. Tak nám držte palce, ať nám to nadšení vydrží.

 

Náš dorostenec

Náš nejmladší pejsek se jmenuje Benno Mandolina, říkáme mu Beník a je to syn Athoska. Je velice šikovný, takže bude běhat agility, rychle se učí a je to hlavně Miščin mazlíček.  


 

Poděkování :

Za všechno co se kolem našich pejsků děje musím hrozně poděkovat manželovi Michalovi. který nás hrozně podporuje i když někdy toho všeho má plné zuby a hlavně má kolikrát pocit, že se celý svět motá kolem našich pejsků.

                                          

 

Další poděkování patří pí. Vlastě Hartmannové, která nám pomáhá Atíka připravovat k loveckým zkouškám a nejen to, protože jsme v podstatě začátečníci, obracím se na ni s žádostí o radu vlastně se vším, co souvisí s kokříkama. Mockrát děkuji !!!!!!!!!